Ogłoszenia duszpasterskie – 27 listopada 2022 r. – I Niedziela Adwentu

1. Rozpoczynamy czas Adwentu, a zarazem Nowy Rok Duszpasterski 2022/23. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczone na WSD. Bardzo dziękuję rodzinom z Gorajca Zagrobli za przygotowaną dekorację adwentową w naszym kościele. Dziękuję również osobie, która ufundowała obrus ołtarzowy z symbolami adwentowymi, który jest obecnie na ołtarzu. Dziś po pierwszej Mszy św. poświęcenie opłatków.

2. W środę przypada święto – Św. Andrzeja Ap. W I Piątek miesiąca. o godz. 9.00 udam się do chorych, o 15.30 spowiedź w kościele i o 16.00 Msza św. i nabożeństwo.

3. W Sobotę – I sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o godz. 8.00.

4. Za tydzień I niedziela miesiąca, adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych i Kół Koronkowych. Taca na inwestycje parafialne. Przypomnę, że planowane są inwestycje na naszym cmentarzu. Msze św. o godz. 6.00, 8.00 i 10.00.

5. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii zaplanowane są w dniach 15 – 17 grudnia. Spowiedź – w sobotę – 17 grudnia.

6. Bóg zapłać za ofiary na paliwo i na inwestycje parafialne: (lista)

7. Kalendarze, opłatki i świece wigilijne dostępne są w zakrystii.

8. Apel Dyrektora Szpitala Papieskiego. (Zbiórka płodów rolnych 6 grudnia).

9. W ostatni poniedziałek odbył się pogrzeb śp. Franciszki Wójcik, pochodzącej z Gorajca Zastawia, a w sobotę pogrzeb śp. Jana Jankowskiego z Podborcza. Pomódlmy się w ich intencji. Wieczny odpoczynek …

poniedziałek,
05 grudnia 2022